Музей історії міста Коломиї
Logo Музей історії міста Коломиї
 

"Музей історії міста Коломиї" адрес и контакты:

Адрес:
Телефон:(03433) 2-55-29 (факс), 38-2-39
Полное название: Музей історії міста Коломиї
Еще названия:Музей истории города Коломыя
Категории:
 • Музеи Коломыи
 • Достопримечательности Коломыи
 • Интересные места Коломыи
 • Сайт:http://museum.ko.if.ua
  Время работы:Щоденно з 9 до 18 год. Вихідний день - понеділок.

  Музей історії міста Коломиї

  Сьогодні у 18 експозиційних залах та фондових і службових приміщеннях живе коломийський час в фотографіях, документах, меморіальних речах і речах побуту городян, більше 20 тисяч одиниць збереження. Від першої літописної згадки 1241 року і до сьогодення.

  1997 р. музей отримав найкращу споруду міста — колишній будинок повітової ради. Тут, у будинку повітової ради, вирішувались питання розвитку і міста, і навколишніх сіл; тут приймались важливі рішення в часи ЗУНР Теодором Примаком. У кімнаті, де працював у свій час Теодор Примак — тепер експозиція “Коломия і Габсбурги”.


  Для відтворення інтер’єру використано багато меморіальних речей, які пов’язані з видатними особами того часу. Перед каміном — крісло, в якому відпочивав Іван Франко; тут же бюрко Ореста Кузьми, професора Коломийської гімназії, його портрет, підручник міжнародної мови "Есперанто", написаний ним. На столику для кави — цукерниця, яка належала відомій актрисі Іванні Біберовичевій. Рояль матері відомого коломийського лікаря Паляниці. 

  Мандрівка залами музею захоплююча і не повторює побачене в інших музеях такого профілю краю.

  Експозиції створюються в міру комплектування фондів матеріалами, що дають можливість в повній мірі висвітлити окремо взяту тему. Якщо ви відвідаєте музей то відкриєте для себе такі сторінки історії Коломиї як “Німецькі колонії Коломиї”; “Освіта Коломиї кінця ХІХ - першої половини ХХ ст.ст.”; “Економіка і торгівля міста в ХІХ –ХХ ст.”; “З історії єврейської громади міста ”; “З історії українських етнічних земель сучасної Польщі до 1944 року” і інші. 

  "Музей історії міста Коломиї" находится по адресу: Коломыя, вул. Романа Шухевича, 80. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "Музей історії міста Коломиї", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "Коломыя, вул. Романа Шухевича, 80"! Если Вам нравится "Музей історії міста Коломиї" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   

  Отзывы & Вопросы (0)

  Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  Музей історії міста Коломиї 0 км.
   
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты