Арт-фестиваль Трикутник 2016

 
Добавлено: 2016-06-28 17:04:29 Новости Культура
2-3 липня 2016 року пройде Арт-фестиваль Трикутник
 

2-3 липня 2016 року пройде Арт-фестиваль Трикутник в селы Воскресінці біля Коломиї.

«Трикутник» - атмосферний фестиваль сучасного мистецтва, що відбудеться 2-3 липня на Коломийщині. Наш проект - це унікальна платформа для реалізації творчої молоді та пошуку натхнення для нових ідей. 

Цьогоріч музичну сцену плануємо розділити на денну (молоді музичні команди) та нічну (відомі гурти). Наразі серед заявлених учасників -«niAgara»,«Semmar», «Без обмежень», «Рай із твоїх снів», «Maut», «Марі Кюрі».

Літературна частина (за участі Тараса Прохаська, Зази Пауалішвілі, Христі Венгринюк, Михайла Жаржайла, Тані-Марії Литвинюк, Оленки Герасим'юк тощо) перетвориться скоріш на окремий цілісний проект в рамках фестивалю і щодня закінчуватиметься виступами неформальних театрів («Склад2'0», «Пан Коцик»).

Як і зазвичай, на «Трикутнику» можна буде взяти участь у найрізноманітніших майстер-класах з рукоділля, переглянути виставку картин, позабавлятися з дітьми на дитячому майдантику.

А ще - ми сміливо вийшли за рамки концепції минулорічного фестивалю, адже додали до контенту нічні кінопокази, де можна буде переглянути документальні, арт-хаусні та короткометражні фільми, зняті в Україні.

Ми прагнемо розширити  творчі та технічні кордони нашого дійства,  тому зібрані кошти плануємо витратити на організацію літературного та хендмейд-майданчиків, а саме на оплату дороги учасникам й на оренду необхідної техніки та інших необхідних ресурсів.

Віримо у Вашу підтримку та надихаємося кожним, хто допомагає творити майбутнє арт-фестивалю «Трикутник»!

 
 
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты