Фестиваль Писанка 2016 в Коломиї

 
Добавлено: 2016-03-18 18:37:32 Новости Культура
Компания: Музей Писанки
7-8 травня 2016 року відбудеться Фестиваль Писанка в Коломиї
 

7-8 травня 2016 року відбудеться Фестиваль Писанка  в Коломиї, який пройде він рівно через тиждень після найбільшого християнського свята Пасха.

Всеукраїнський фестиваль "Писанка" в Коломиї пройде вже в 9-й раз, радуючи гостей і жителів цього чудового прикарпатського містечка своєї насиченою програмою та барвистостями. Мета фестивалю - примноження і збереження давніх національних традицій народного мистецтва розпису на великодніх яйцях. Перед публікою постануть тисячі яскравих, унікальних, оригінально оформлених писанок, кожна з яких має своє значення або прикрашена орнаментами, що представляють той чи інший регіон України.

Фестиваль "Писанка" в Коломиї збере  майстрів писанкарства з різних куточків країни і навіть з-за кордону. Головні святкування пройдуть на мальовничій площі перед Музеєм Писанки, якому немає аналогів на планеті. У цьому неповторному, дихаючому народним мистецтвом, місці ви зможете відсторонитися від усіх повсякденних турбот і з головою зануритися в атмосферу творчості, краси і традицій.

Фольклорно-етнографічні заходи обрядового і християнського змісту дозволять публіці взяти участь у веселих пасхальних іграх, почути мелодійні веснянки і гаївки, насолодитися неперевершеною грою акторів у театралізованих постановках і танцювальних сценках. Також під час фестивалю усі учасники будуть вдягнуті у національний одяг, притаманний кожному регіону України. 

У програму фестивалю "Писанка 2016" увійде також проведення ярмарки-виставки різноманітних виробів декоративно-прикладного мистецтва.

 
 
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты